Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
300 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
670 000 € 1 780 € / sq.m.

Other Kori, Peloponnese, Greece

Kori, Peloponnese, Greece Details
  • Area: 376 sq.m.
  • Plot Area: 805 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
158 000 € 1 050 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
95 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
611 000 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
361 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
2 900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 952 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5