Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
530 000 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 396 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
315 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
79 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
370 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 405 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
125 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 795 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 7 170 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
110 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
107 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
170 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2