Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
130 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 541 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
320 000 € 2 690 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
110 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
700 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1259 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 600 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
68 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 324 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Plot Area: 627 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
320 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 522 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3