Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
2 900 000 € 11 030 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 256 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 4
For Sale
3 600 000 € 15 060 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 229 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 380 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
270 000 € 760 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
85 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
190 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 732 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
480 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
215 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
105 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
125 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
500 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3