Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
152 700 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
850 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 691 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 11 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 106 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
188 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
190 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
320 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
85 000 € 750 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 249 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2