Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
290 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
128 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
163 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
59 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 275 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1