Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
390 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 400 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 4750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
140 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
125 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
350 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4