Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
640 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 2905 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
150 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
155 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
240 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
47 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 30 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
170 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 95 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
172 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
225 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2