Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
55 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
200 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 2680 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 8 930 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 5108 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
490 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
185 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
330 000 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
365 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3