Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
145 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 13 170 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 476 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 809 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
760 000 € 5 140 € / sq.m.
  • Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
365 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 369 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
240 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3