Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
65 000 € 480 € / sq.m.

Beautiful house, Goritsa, Targovishte Province, Bulgaria

Goritsa, Targovishte Province, Bulgaria Details
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
55 000 € 390 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
54 000 € 270 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 6
For Sale
87 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
44 000 € 300 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
200 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 348 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 6