Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
315 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 740 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 4250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
660 000 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 642 sq.m.
  • Plot Area: 4014 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
460 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
500 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
835 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
505 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 107 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
168 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
250 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
770 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4