Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
647 700 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 75000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
319 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
390 000 € 5 340 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 350 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 030 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 395 000 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7