Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
25 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 28 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
30 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
370 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 16500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
150 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
154 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
215 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
85 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
128 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
278 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2