Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
4 900 000 € 16 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 652 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 990 000 € 9 970 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 950 000 € 14 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1583 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
130 400 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 311 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
430 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
270 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2