Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
650 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
300 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
320 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
510 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
560 000 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
610 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
650 000 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
595 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 196 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 300 000 € 2 260 € / sq.m.

Gorgeous apartment, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 574 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
900 000 € 2 140 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 9
For Sale
2 000 000 € 2 920 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 685 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
900 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 065 000 € 4 670 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 228 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
825 000 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 10 070 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 050 000 € 6 860 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4