Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
385 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
375 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
75 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 396 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
436 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2