Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
165 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
58 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
220 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 463 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
110 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 300 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 294 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 367 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
506 000 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 162 sq.m.
  • Plot Area: 504 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3