Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
50 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
220 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
295 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 2 190 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
60 000 € 400 € / sq.m.

Other Kavala, Greece

Kavala, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4