Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
230 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 3250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
110 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 250 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
65 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 502 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2