Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
230 000 € 3 110 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 665 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
320 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 166 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
630 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
175 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
440 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 773 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10