Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
85 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 6572 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
100 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
89 500 € 870 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 1381 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
99 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
375 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 11050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1448 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
350 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 5650 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 14920 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
163 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 2266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
72 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 6066 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
270 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 6657 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
219 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 5382 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
72 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
108 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 855 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1