Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 50000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 150 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
720 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 110 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 6900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9