Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
35 000 € 310 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 366 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
135 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 8
  • Rooms: 1
For Sale
340 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 247 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
170 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
315 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 287 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5