Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
280 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
77 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
900 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
330 000 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 428 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
200 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
270 000 €
  • Plot Area: 715 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
675 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
420 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
350 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 631 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4