Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
75 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
460 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
350 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 3150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 600 000 € 4 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
35 000 € 250 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 246 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
35 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3