Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
290 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2222 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
245 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
375 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7