Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
89 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 74261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1248 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 33860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
120 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1152 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
149 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
434 400 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 235 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
240 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2045 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4