Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
530 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
199 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
541 000 € 1 180 € / sq.m.

Other Cologne, Nordrhein-Westfalen, Germany

Cologne, Nordrhein-Westfalen, Germany Details
  • Area: 458 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
For Sale
290 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
843 800 € 1 220 € / sq.m.

Other Cologne, Nordrhein-Westfalen, Germany

Cologne, Nordrhein-Westfalen, Germany Details
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
For Sale
45 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
375 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 267 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3