Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
280 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
480 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
6 770 000 € 8 460 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2092 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
240 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
400 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
45 000 € 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
620 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 502 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
52 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
245 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5