Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 500 000 € 10 000 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 6
For Sale
500 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
280 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
210 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 700 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 354 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
299 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
990 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 475 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
900 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 195000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 380000 sq.m.
  • Bedrooms: 17
  • Bathrooms: 12
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7