Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
325 700 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Storeys count: 17
  • Bedrooms: 2
For Sale
244 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 14
  • Bedrooms: 2
For Sale
136 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 309 800 € 3 850 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 167000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
299 800 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
490 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
647 700 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 239 sq.m.
  • Plot Area: 75000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
299 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 539 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4