Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 890 800 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 585 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
548 700 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 254 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 539 700 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
516 800 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 532 700 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1553 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 002 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 664 sq.m.
  • Plot Area: 2498 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 386 400 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 719 600 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 781 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 10