Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
325 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Storey: 10
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4