Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
235 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
769 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
238 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
465 000 € 3 720 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 883 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 080 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
650 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
223 700 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2