Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 080 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 690 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
699 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
707 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
229 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
590 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
349 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 335 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
449 000 €
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
327 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 278 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
222 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
245 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 191 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
210 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 158 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
365 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
595 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3