Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
796 400 € 5 070 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 53 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
706 800 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 005 800 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 056 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 229 sq.m.
  • Plot Area: 2045 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 026 500 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 995 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
754 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 1309 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
619 400 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 897 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
955 700 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
938 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 970 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 595 800 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 457 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
648 900 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 244 700 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2091 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 528 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5