Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
426 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 21000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 900 000 € 6 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 28000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 350 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 62000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 180 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
127 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
875 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 19280 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
170 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2