Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
54 274 000 ₽ 304 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 767 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
54 534 000 ₽ 175 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
68 602 000 ₽ 236 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
58 616 000 ₽ 146 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
62 958 000 ₽

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
60 700 000 ₽ 202 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
77 981 000 ₽ 156 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
82 930 000 ₽ 276 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
86 664 000 ₽ 288 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
69 470 000 ₽ 231 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
73 812 000 ₽ 242 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 9
For Sale
85 970 000 ₽ 343 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
86 404 000 ₽ 345 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
86 404 000 ₽ 139 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 17000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
112 889 000 ₽ 437 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
108 547 000 ₽ 361 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
109 416 000 ₽ 145 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
119 836 000 ₽ 749 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
134 599 000 ₽ 271 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 868 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
199 641 000 ₽

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5