Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 596 200 € 8 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
872 700 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 100 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 623 200 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 226 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 072 600 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 989 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 082 800 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14200 sq.m.
  • Bedrooms: 6