Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
65 128 000 ₽ 126 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 517 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
46 024 000 ₽ 102 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1873 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
112 889 000 ₽ 290 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1828 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
60 787 000 ₽ 233 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 670 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
277 882 000 ₽ 479 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1525 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
95 522 000 ₽ 191 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 6
For Sale
59 918 000 ₽ 199 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
65 128 000 ₽ 94 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 5
For Sale
43 419 000 ₽ 131 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 3595 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
199 727 000 ₽ 405 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
15 197 000 ₽ 127 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2