Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 182 800 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 524 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 238 900 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 362 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 955 600 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 1229 sq.m.
  • Plot Area: 2029 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 651 900 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 828 800 € 5 680 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 327 400 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 474 900 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 680 sq.m.
  • Bedrooms: 6