Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
11 202 000 ₽ 62 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 036 000 ₽ 345 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 850 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
10 421 000 ₽ 113 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
8 510 000 ₽ 141 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
51 669 000 ₽ 234 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 11253 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
11 723 000 ₽ 127 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 86 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
44 201 000 ₽ 122 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
26 833 000 ₽ 157 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
51 234 000 ₽ 204 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 251 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5