Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
390 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storey: 26
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
525 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 671 sq.m.
  • Plot Area: 831 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 3 970 € / sq.m.

Gorgeous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 629 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 531 sq.m.
  • Plot Area: 1539 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 721 sq.m.
  • Plot Area: 5718 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 750 000 € 4 160 € / sq.m.
  • Area: 902 sq.m.
  • Plot Area: 1435 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 295 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 436 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 285 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1007 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 995 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 429 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3