Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 085 900 € 4 790 € / sq.m.
  • Area: 644 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 816 600 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1730 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 780 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 740 900 € 5 360 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 193 600 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
274 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1085 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 164 500 € 2 330 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 250 400 € 8 570 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 2703 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
494 900 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
460 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 711 800 € 4 280 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1141 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 506 sq.m.
  • Plot Area: 3900 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 164 500 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
697 500 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 746 800 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 678 400 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5