Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 115 600 € 4 460 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
198 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 037 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 247 500 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 339 200 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 106 300 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 419 sq.m.
  • Plot Area: 26000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 435 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 617 sq.m.
  • Plot Area: 4018 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 561 900 € 6 340 € / sq.m.
  • Area: 404 sq.m.
  • Plot Area: 1167 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 202 400 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 756 sq.m.
  • Plot Area: 4942 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 599 800 € 8 630 € / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
890 800 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
407 500 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 503 700 € 10 430 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6