Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
31 696 000 ₽ 120 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 7
For Sale
216 661 000 ₽ 197 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 4070 sq.m.
  • Bedrooms: 22
  • Bathrooms: 13
For Sale
199 727 000 ₽ 561 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
35 604 000 ₽ 173 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
38 643 000 ₽ 168 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
23 446 000 ₽ 180 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
260 514 000 ₽ 521 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
43 419 000 ₽ 155 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
41 682 000 ₽ 143 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
86 664 000 ₽ 283 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
59 918 000 ₽ 299 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3