Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 410 400 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1422 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
200 800 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
7 900 000 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 1019 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 71019
For Sale
2 900 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 561 sq.m.
  • Plot Area: 1850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 000 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5