Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
325 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
174 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
435 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
189 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
76 500 € 700 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
199 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 93 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
169 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 162 400 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Plot Area: 57 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2