Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
208 400 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 560 600 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 602 sq.m.
  • Plot Area: 1542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
710 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 806 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
477 200 € 5 610 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 74 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 513 100 € 2 520 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 6173 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6